• alkolik oldum

  .
  Yaptırdığı hayrat hayırlı uğurlu olsun. Dişinden tırnağından artırıp çeşme yaptıracak kadar yüce gönüllü...
  alkolik oldum
  Halkçılık ve devletçiliğin suyu daha bi serin, yumuşak içimli. Çok beğendim eksik olmasın.
  11 -5 ... essy
 • erkek olduğum için türban taktırmadılar

  .
  benim bedenim benim kararım, başörtüme kimse karışamaz.
  8 ... kedilerinbabasi
 • alkolik oldum

  .
  iyi sabır etmiştir..

  Bu sözlüğün kapalı kapılar arkasını bize aydınlatması ayrı bir güzellik..

  Bildiğin çiftlik diyorduk ki..

  Dağa da betermiş..

  Son bir hafta içinde ki entry leri iyi okuyun..

  Bazı soruların cevapları içlerinde.
  4 -2 ... gezdimgordumyenildim
 • alkolik oldum

  .
  Tebrikler delikanlı.
  3 ... rockonbaby
 • alkolik oldum

  .
  Sözlük için bi'şeyler yapmaya çalışırken yetkisini bırakan eski yetkili an itibariyle yazar.
  1 -1 ... wizzy
 • alkolik oldum

  .
  kral adammış vesselam. sözlük karılarının buna yürüdüğü kadar varmış.
  3 -2 ... eti cin baba
 • alkolik oldum

  .
  Kendisinden haz etmem ama omurgasını dik tuttuğu için tebrik ediyorum.
  6 -3 ... calliopee
 • alkolik oldum

  .
  Kendisinden haz ederim ve çoğunun korktuğunu yaptığı için de tebrik ederim.
  5 -2 ... imla
 • sandy cheeks

  .
  sözlük'te başlığımı açmış kıymetli yazar.

  başlığımı açalı 18 dakika oldu ve bu 18 dakikada düşündüm, düşündüm, düşündüm.. derin bir tereddüde, endişe eşlik etti zira belki de sözlük'te bir sevgilisi vardır dedim. ip adresimden konumum belirlenir. "çin'de ilim var bir bakıp gelir misin?" diye ricacı olsak üşenecek adam, benim ağzımı burnumu kırmak için atlar gelir dedim. yine de yazdım çünkü kaba bir insan olarak anılmak istemem. kız ya da erkek arkadaşı varsa lütfen bana bulaşmasın. dövülmeyi sevmiyorum. allah korusun. (allah'ın "a"sı büyük. durduk yere künaha girmeyelim şimdi.)
  4 -2 ... 13 yildir tirsagim
 • zall ın yöneticileri üzmesi

  .
  Bir tespit.

  Sen mi büyüksün, onlar büyük.. Sen binlerce üye sahibi, sen gerekli gereksiz bir çok kişinin sırf kurucusu olduğun sözlüğün zaati alimi olduğun için sınırsız takip alan kişi,

  Senin platformunu adam etmeye çalışan, gece gündüz sözlükte radar görevi gören, son 5 senedir ellerine bir kaç yetki dışında hiç birşey vermeyen, sen mi büyüksün, hayır.

  onlar büyük.

  Bir essy bir alkolik oldum kolay yetişmedi haddini bil zall, sal çocukları.

  (bkz: hepinizi döverim hepinizi döverim ulen).
  3 -1 ... universitemezunuaskdoktoru
 • uludağ sözlük yetkililerinden zall a açık çağrı

  .
  ''eğer bu sözlüğün sahibi isen o zaman sözlüğüne sahip çık.'' yok, eğer biz isek sözlüğün sahibi; o zaman sözlüğün başına geç.

  fetret devrini anımsatan çağrı.
  8 ... yusuf reis
 • uludağ sözlük yetkililerinden zall a açık çağrı

  .
  Altına imza atarım ama fibonaccinumbers zaten bu düzenle yetkili olmuş biri değil mi ya? Sen hep bu boktan düzenle yetkili ol, silik hesabını tekrar açtır filan sonra da kalk zall a ayaklan. Bir dünya yazar var. Birkaç tane aptal yetkili oldu burda, onlardan sonra sürekli çaylak yemeye başladım, mod sevgilisi olan mı dersin, kendi çıkarları için hareket eden mi dersin, her tip var.

  Ben hatırlıyorum 19 yaşımdayken filan. Bdvye yazıyordum. Burası sözlük, nasıl birileri fotoğraf paylaşır diye. Sonra öyle Bi hale geldim ki sikerim sözlüğünü deyip ben de trollemeye başladım.

  Sözlükte belirli aralıklarla servis edilen yazar profilleri var. Aynı anda 2 tane olmuyor bunlar. Biri gidiyor diğeri geliyor. Sistemli yapılıyor bunlar. Günü kurtarmak için nitelik değil nicelik aranıyor. Tık olsun reklam olsun bizim Olsun kafası var.

  Zall umursamaz, 20 kişinin 80 feyk hesabı olsa ne olur. Dünyanın tıklanmasını alıyor herif. Zengin ediyoruz onu. Bir şeyler yazabileceğinize inanıyorsanız, kendinize güveniyorsanız, bunun yeri artık burası değil. 2012 öncesi herkes her şey çok güzeldi. Artık değil. Gidin ekşi'De yazın, blog yazın, boş kağıda yazın ya, buradan iyidir.

  Alkoliğin gerçekten sözlük için çalıştığını biliyorum, keyfi kendi emelleri için hareket etmediğini biliyorum. Bunun dışındakilerin hepsi kocaman bir sıfır. Sözlükle alakaları yok. Savaş veriyorlarmış. Sikmişim savaşını. Bırak olma yetkili, sal gitsin. Batsın gemi. Başka türlü bunların aklı başına gelmez.

  Ben size bu durumun tek sebebini söyleyim. Sözlük jargonunu çok iyi biliyorum. Tüm mesela karı kız, erkek avcılığından. Herkes kovalıyor, aranıyor. Tamam bu çok doğal ama yetkisini bunun için kullananlar var aq.

  Bir de trollere aşık oluyor buradaki aptal ucuz kadınlar. Biraz araştırın en efendi takılan kadınlar bile bunların peşinde.
  15 -5 ... yikanmak istemeyen cocuk
 • uludağ sözlük yetkililerinden zall a açık çağrı

  .
  6 ay kafa izni aldım, bugün geldim moderasyon isyan bayrağı açtı amk nasıl bir cenabetlikse bendeki.

  haklılar gerçi.
  8 ... kornisten kovulan perde ruleti
 • uludağ sözlük yetkililerinden zall a açık çağrı

  .
  "bizler yetkililer olarak siyaset ve spor üzerine trollük yapanlara esnek yazım alanı sağlamaktayız. lakin kutsal değerlere, milli kahramanlara hakaret eden, pedofili ve sapıklık üzerine açık açık entry giren, yazar sıfatını bile yakıştıramadığımız iğrenç sapıklara karşı tahammül sınırımız aşılmıştır. bunlar bizler tarafından çaylak yapıldıktan 2 dakika sonra fake hesaplarıyla online olmaktadırlar. bunu tespit edecek imkana sahip moderatörler ise bu rezilliğe göz yummaktadır."

  helal olsun, destekliyorum.
  4 -1 ... leyte
 • uludağ sözlük yetkililerinden zall a açık çağrı

  .
  katıldığım ve yanıt bulmasını umduğum çağrıdır.

  bir şeylerin ters gittiği ve sözlükteki tüm istatistiklerin her gün düştüğü ortada. çoğu zaman yazarların sorunlarına çare bulamıyoruz, çare bulabilecek donanımlardan yoksun ve çare olabilecek mercilere ulaşamaz durumda kalıyoruz.

  Sözlük günden güne, göz göre göre eriyen, bozulan, amacından sapan bir ortama evrildi, sol frame milli manevi değerlere hakaret eden, kutsalları aşağılayan, suçu ve suçluyu öven, pedofili, sapıklık ve bünyesinde barındırdığı diğer her türlü pisliği saçanlara, hukuki olarak yaptırıma sebebiyet verebilecek her türlü eylemi rahatça işleyebilen kişilere teslim ediliyor. buna rağmen bir şeyler yapılmaması, sözlüğün moderatörsüz idare edilmesi ve zall’ın buna müdahale etmemesi akıl kârı değil.

  ortam her gün kan kaybetmesine rağmen görmezden gelip önemsememek, bu sözlüğe ve sözlüğün kurulduğu günden itibaren bu günlere gelmesinde, belli bir tanınırlık elde etmesinde en büyük yapı taşı konumunda bulunan yazarlara yapılacak en büyük kötülüktür.
  21 -2 ... kedilerinbabasi
 • uludağ sözlük yetkililerinden zall a açık çağrı

  .
  bizleri hâlâ eleştiren sevgili yazarlar;

  Bigbek abi de bilir ki yetkili iletişim panelinde bu konular hep konuşulur. ''Geç kaldınız'' dediğiniz olayın kavgasını biz aylardır veriyoruz. Son 4-5 gündür iletişim panelinde kıyâmet kopuyor, illâ bunları mı söyleyelim?

  Biz, bizden alınan yetkileri geri istediğimiz gibi, sözlüğün düzelip belli bir seviyeye geri gelmesi için uğraşıyoruz. Aylardır sürüyor bu tantana.
  28 -5 ... self control
 • uludağ sözlük yetkililerinden zall a açık çağrı

  .
  Kisitli yetkilerle, sözlügün formatini ayakta tutmaya calisan, can cekismekte olan ama umutlari olan yetkililerin zall'a cagrilaridir.

  Yetkililerin istedikleri devrim degil, evrimdir.

  Tanidigim diger yetkili arkadaslara kefil olarak, ben dahil her konuda bütün yazarlara, troller dahil ve her entrye özen göstererek tarafsizca yaklasilmistir.

  Yetkili ünvanim asla sözlük yazarligimin üstünde olmamistir. Önce sözlük yazariyim, daha sonra yetkili. Bu yüzden olurda zall degisime gitmez ise; sahsen yetkililikten istifa edecegim (amac moderatör olmak degil).
  23 -1 ... kultursuz dinazor
 • uludağ sözlük yetkililerinden zall a açık çağrı

  .
  bugüne kadar susmanız hataydı. bizler sözlük elden gidiyor diye yıllardir bagirirken cogunuz görmezden geldiniz. yarali parmaga işemediniz. sesinizi yukseltmediniz. neyse, fazla konusmayacagim.

  ek: konusacagim. bu soyledikleriniz yerine getirilmezse yetkililigi birakacak misiniz? sadece buna cevap istiyorum. yoksa "gozlerimi kaparim, vazifemi yaparim" mi diyeceksiniz? yıllar once benzer sebeplerle talepleri yerine getirilmeyen ekşi moderatörleri gibi toptan istifa edebilecek misiniz? hadi bakalim, hodri meydan.
  59 -12 ... bigbangtheory deki ruh hastasi