• tobias beecher

  17.
  duygusallığın da nefretin de daima en uçlarında gezen oz dizisi karakteri. normal zamanlarda her suçludan daha normal davranırken problemli zamanlarda her türlü suçludan daha azılı olabilmektedir. özellikle 1. sezonun finalindeki ayaklanma esnasında karışan ortamda yaptığı hareketler, yangın söndürme tüpünü çığlık atarak etrafa boşaltması vs. ne gibi sinir patlaması yaşadığını göstermektedir.

  bunun dışında oz içerisinde sevgi duygusunu taşıma anlamında augustus hill ile birlikte tek geçilecek karakterdir.
  ... alkolik oldum
 • eshot

  67.
  basiretsiz yöneticilerden oluşan izmir belediyesi'ne ait toplu taşıma müdürlüğü.

  eshot'a bağlı otobüslerin geçmedikleri yer yok. yalnız bir tanesi bile konak tünelleri istikametinden geçmiyor. 1-2 kere hareket amirlerine sordum, mesela buca yönüne giden araçları oradan geçirirsek çankaya, ikiçeşmelik, eşrefpaşa, yağhaneler yolcularını alamayız diyor. yolcu alamadığımız için hem hizmet veremeyiz hem zarar ederiz diyor. yahu abicim; bütün araçları oradan geçir diyen yok ki size. mesela 1 tane buca aracını oradan geçir, ekspres olsun vatandaş için. emin ol tıklım tıklım dolar o otobüs, bırak zararı kar edersin. ama yok, geçirmeyecekler.

  çok yazık.
  2 ... alkolik oldum
 • rusya nın pyd ile anlaştığı iddiası

  1.
  pyd'nin amerika'dan sonra rusya'nın da fahişesi olduğuna dair iddiadır. inandırıcılığı yüksektir.
  ... alkolik oldum
 • arena tr

  189.
  bir adet davetiyesi lazım olan site. yeşillendirenlere minnettarım.
  ... alkolik oldum
 • kareem said

  50.
  adebisi'yi doğrayan büyük abimiz. 5 dakika önce oz izliyordum, kendisinin adını sol frame'de görünce bir tuhaf oldum.
  ... alkolik oldum
 • fırat çakıroğlu

  590.
  fırat'a ve ülkücü camiaya söylediği saçma salak şeylere kapak gibi cevaplar alınca kıvıran, konuyu sikimsonik yerlere çeken insanlar tarafından başlığının kirletildiği şehidimiz.

  10 kere daha göt etmeyelim sizi, siktirin gidin artık terör sevici başlıklarınıza.
  4 -3 ... alkolik oldum
 • protest sanayici

  2273.
  buradan da mı gittin zülfikar?

  yan hesap falan varsa bul beni.
  2 ... alkolik oldum
 • fırat çakıroğlu

  584.
  bir şahısın yaptığı tecavüzü ''tüm ülkücü camiaya'' endeksleyen kahpelerin hakkında halen atıp tuttuğu şehidimiz. madem tecavüzü bir gruba kitliyoruz; o zaman izmir'de bir arabanın içinde nişanlısıyla oturan kadına nişanlısının önünde 3 kişi tecavüz eden kahpelerin hangi partiye oy verdiklerine, hangi malum ırktan olduklarına da bakalım.

  http://blog.milliyet.com....cavuz/Blog/?BlogNo=496703

  isimleri facebook'tan aratırsanız hangi partiye oy verdiklerini görürsünüz. gerçi resme bakmanız hangi parti ve ırktan olduklarına örnektir.

  demek ki bu kahpelerin mantığıyla onlar gibi olan herkes ''tecavüzcü.''

  ayrıca fırat'a ne işi vardı orada diyen orospu çocukları fırat'ın tehditler, saldırılar yüzünden aylardır okuluna, sınıfına gidemediğini, sınavlara polis korumasıyla gittiğini de anlatmaz kimseye. çünkü o denli orospu çocuğu olduklarından pek bahsetmek istemezler. fakat görünen köy kılavuz istemiyor.
  7 -1 ... alkolik oldum
 • fırat çakıroğlu

  582.
  okuduğu fakültenin önü için ''ne işi vardı orada'' diyen bölücü pezevenklerin hakkında söylediklerinin ciddiye alınmaması gereken şehidimiz.
  5 -2 ... alkolik oldum
 • fırat çakıroğlu nun öldürülme görüntüleri

  31.
  bazı orospu çocuklarına ''ava giderken avlandı'' diye malzeme veren görüntülerdir. gel gelelim o olayların göbeğinde 3 sene okuyan, fırat'ı da katilini de tanıyan birisi olarak söylemek isterim ki;

  bu pkk'lı grup yılın 365 günü orada apo posteri açar, lastik yakar, kürtçe müzikleri ders dinletmeyecek derecede bangır bangır öttürür, polis geleceği zaman sınıfları basar, işine gelmediğinde fakülteyi kilitleyip, dersleri sikip atar. şimdi bu kadar anarşinin içerisinde bir grup bu orospu çocuklarına dur dediği zaman ''ava giderken avlanmak'' oluyorsa sizin şerefinizi sikeyim ben.

  ayrıca fırat'ın katili olan o pkk'lı bizzat benim tanık olduğum 20 tane suça karışmıştır. polisle çatıştığını gördüm, tgb'lilere saldırdığını gördüm, kendilerine tepki verenlere atar yaptığını gördüm. kendilerinden olmayanı köşeye çekip 10 kişi dövdüklerini gördüm. yani o götten bacaklının okulda girmediği mevzu yoktu, edebiyat ve iletişime takılan herkes bunu bilir.

  edebiyatın içinde 5 tane ülkücü öğrenciyi esir alıp, ''fırat ile bornova ülkü ocakları başkanı gelmeden bırakmayız'' diyen piç kurularını kimse konuşmaz. fırat o kadar delikanlıdır ki, tek başına gitmeye kalkar o çocuklar için, sonra polis operasyonla o çocukları kurtarır. ama onları esir alan piçler ertesi gün o okulda dolaşmaya devam eder.

  bunları burada bazı şeyler üzerinden prim yapmaya çalışan orospu çocuklarına inanmayın diye anlatıyorum. varsa merak ettiğiniz mesaj atın, size orada ne döndüyse anlatayım.
  9 -1 ... alkolik oldum
 • fırat çakıroğlu

  576.
  hakkında orospu çocukları tarafından ava giderken avlandığı iddia edilen şehitimiz. fırat'ı merak eden varsa mesaj atsın anlatalım, böyle orospu çocuklarına prim vermeyin.

  edit: onu şehit eden pkk'lı katil hakkında sorularınız varsa o katili de anlatabilirim, çekinmeyin.

  edit 2: (#28921306)
  6 -1 ... alkolik oldum
 • kadınların en çok yalan söylediği konu

  4.
  (bkz: geçmişte benim canımı çok yaktılar)

  araştırsan 30 sevgilinin 30'unu da kendisi terk etmiştir.
  2 -2 ... alkolik oldum
 • kendi atasını sevmeyen tek ırk

  4.
  arapçılık oynayan kanı bozuk ırktır. bunlar ekseriyetle arap milliyetçiliği yaparlar. tuhaf olan arap olmamalarıdır ki, bunun sebebi aidiyet, milliyet, mebusluk gibi manevi şeylerden mahrum olmalarıdır.

  yalnız pkk'lılar bunu ne zamandan beri dert eder olmuş onu da anlayamadım. sen 1000 yıldır birlikte yaşadığın toplumu arkasından kahpece vurmak için her gün hevesle bekleyen insansın, kalkıp arap milliyetçiliği yapanları eleştiriyorsun. keşke hem onlar hem sizler siktir olup gitseniz de isviçre'den hallice bir ülke olsak.
  1 ... alkolik oldum
 • kucukjonny

  15.
  pkk'lı bir hain. trollük yapmayı bilse içim yanmayacak. bu performansla 1-2 haftaya kadar uçurulur. çünkü açık açık yasalara aykırı bir şekilde sempatizanlık yapıyor. hakkında koparılacak bir yaygaraya bakar yazarlığı. bence ayağını denk alsın.
  4 -1 ... alkolik oldum
 • uludağ sözlük te faşistlerin kökünü kazıyacağız

  1.
  pkk sempatizanlarından başlanacaksa tadından yenmeyecek olan kampanyadır. zira bu ülkede bebek katillerinden daha büyük faşist olduğunu zannetmiyorum.
  6 ... alkolik oldum
 • fc koper

  1.
  teknik direktörlüğünü Rodolfo Vanoli'nin yaptığı Slovenya PrvaLiga takımı. sarı lacivert forma rengi olan takım kanaryalar olarak bilinir, kuruluş tarihi 1920'dir.
  ... alkolik oldum
 • nk rudar velenje

  1.
  PrvaLiga Telekom Slovenije ligi'nde mücadele eden slovenye takımıdır, 1947 yılında kurulmuştur. ligde 4 şampiyonluğu bulunmaktadır. forma renkleri kırmızı ve beyazdır.
  ... alkolik oldum
 • nk celje

  1.
  Slovenya PrvaLiga'nde mücadele eden, 1919 yılında kurulmuş futbol takımı. maçlarını 13.006 kişilik arena petrol stadında oynamaktadır. ayrıca;

  (bkz: ukteydi doldurdum)
  ... alkolik oldum
 • nd gorica

  1.
  PrvaLiga Telekom Slovenije ligi'nde mücadele eden slovenya futbol takımı. 1947 yılında kurulmuştur, maçlarını 3066 kapasiteli Športni Park Stadı'nda oynamaktadır.
  ... alkolik oldum
 • bir alttaki entrynin sahibi için ne dediler

  24.
  kız değil kadın o bire tamam mı???

  alttakine gelince; kesin trolldür, bende böyle bir şans var çünkü.
  ... alkolik oldum
 • yeni şeyler getiriyorum