• gay olsam haklıyım

  1.
  sanayileşmenin dibine vurulduğu günümüzde, kadınların dna'ları ile oynanmasından ötürü; ''saf,duru ve berrak'' güzelliğe sahip hatun kişilerin bulunamamasına sitem eden erkek söylemi.

  gerçekten kadınların dna'ları ile oynanmış gibi. dostlarla kordon da güzel bir muhabbet ortamı kurarsın, bu yüzden saatlerce kalkmak istemezsin. etraf çok kalabalıktır fakat bir kişi de güzelliğiyle, işvesiyle, edasıyla uzaklara dalıp gitmesine sebebiyet vermez mi bir adamın ? neden herkes sıradan geliyor ? gay olsam haklıyım.
  2 -2 ... alkolik oldum
 • fatoşuntakendisi adlı başlığı silmeyen modlar

  1.
  fatoş'a kadar, neleri neleri silmeleri gerekip de silmeyen modlardır. *

  benzer başlık sıçmığı için;

  (bkz: malkolik oldum)

  ama silmeyeceklerini bildiğim için başvurmadım bile.
  1 -2 ... alkolik oldum
 • flat head

  35.
  flat head

  ikram ettiğim yazar kardeşim, şerefe.
  ... alkolik oldum
 • ekhidna

  1.
  10. nesil yazar, hoşgelmiştir.
  1 -1 ... alkolik oldum
 • zengin damat isteyen kaynana adayı

  1.
  önce yanındaki adama bakması gereken kaynana adayıdır. ''ben ettim sen etme'' kafalarında gezer.

  şayet; benim eşim, benim kızıma zengin birisini bul dese, boşarım o kadını. ince düşünmek gerekir.
  ... alkolik oldum
 • teşekkürler annesi kızınız milli yaptı herkesi

  1.
  hafifmeşrep kızın annesine söylenmiş söz.
  3 -4 ... alkolik oldum
 • kuşun kafasına sıçmak

  1.
  ters psikolojiye örnek davranış şeklidir. artık onlar düşünsün.
  3 ... alkolik oldum
 • sosyalizmin türkiye de başarılı olamama sebepleri

  2.
  pkk sempatizanlığı yapmaları. halbuki sosyalizm ile terörizmin dünya sosyalizminde hiç bir bağı yoktur, maalesef türkiye'de sosyalist geçinenler benimsedikleri ideolojiyi bilmeyen, ideolojik çelişki içinde olan insanlardır.
  4 -3 ... alkolik oldum
 • sen git remzi gelmesin

  ?.
  bir troll daha.

  (bkz: bi bitmediniz)
  ... alkolik oldum
 • lisede göğüslerinin içine sigara saklayan kız

  1.
  her tenefüs yanına gidip, sigara istenen kızdır. *

  vardı böylesi lan.
  2 -2 ... alkolik oldum
 • sözlükteki troll sayısının normalden fazla olması

  1.
  normal derken, normal yazarlardan fazla olması durumudur. troll dediğin 3-5 tane olur lan, sözlüğün uçarıları falandır onlar. ama son 6 ay içerisinde troll sayısı normal yazar sayısını aştı, her başlıkta teker teker profil kontrolü yapıyoruz ''acaba bu da troll mü'' diye. hepsi de birbirini tekrarlıyor amk. laikçi kız, başbakana oy vermeyen nankör, yaşasın başbakan falan. topluma faydalı bir tane başlık yok lan sol frame'de. zall'ın yönetim politikasını geçtim, şu durumdaki sözlüğe ancak mal olursam reklam veririm. reklam verenler açıp 2 dakika takılsa, bir daha sözlüğün yakınına uğramazlar. he işini yapan 5-6 troll var onlara lafımız yok, gerisi topluca temizlenmeli. yoksa bu sözlüğün geleceği çok fazla yok.
  1 ... alkolik oldum
 • yılmaz özdil den tarihi ayar içeren içki yazısı

  ?.
  şuradadır;

  http://www.hurriyet.com.t...d&utm_medium=facebook
  1 -2 ... alkolik oldum
 • bugün saat 22 den sonra içki almış yazarlar

  0.
  satanın suçlu olduğunu bilmeyen heyecanlı yazar söylemi. şerefe kardo.
  1 ... alkolik oldum
 • kordon da bakire kıza denk gelme ihtimali

  5.
  başlığı açan yazarın verdiği orandan anlaşılan şu ki; kordon'da şakirt görme ihtimali daha yüksekmiş.
  2 ... alkolik oldum
 • bu ne bicim hikaye boyle

  15.
  prim yapma yazarı.
  -1 ... alkolik oldum
 • malkolik oldum

  2.
  (bkz: başlık nasıl sıçılır örnekleri)

  hayır derdi ne anlamadım, nicki bile ilk defa görüyorum.

  edit: tamam derdi anlaşıldı, acıtmışız. :)
  ... alkolik oldum
 • büyük şehir melankolisi

  1.
  modernizmin getirmiş olduğu göç kaynaklıdır. bireylerin yaşam mücadelesine düştüğü, kiminin bu mücadele esnasında modernitenin kurallarına boyun eğerek yapay yaşam standartları yaratması ve bu standartlara göre yaşama isteği, kapitalizmin kendi ahlak kurallarını yaratmasıyla birlikte bireylerin bu ahlak kurallarına uymak durumunda kalması, uyamayanların ise toplum tarafından marjinal görülmesi ve toplumdan uzaklaşması gibi sebeplerle açıklanabilecek melankolidir. üretim sürecindeki yabancılaşma, metafetişizm, çıkar ilişkileri de tamamen bu konunun parçalarıdır.

  sosyolojik dilden uzaklaşıp duru cümlelerle açıklamak gerekirse; gerek hayat mücadelesi, gerek modernizmin dayattığı ''lüks'' yaşama algısı, gerekse modern toplumun kurallarına uymak bu melankoliyi, bu yanlızlığı ortaya çıkarır. kocaman şehir, içinde bir sürü insanın zaman geçirdiği ihtişamlı mekanlar. tüm bunlar bir insana yabancı gelmeye başlamışsa, o insan büyük şehir melankolisini yaşamaya başlamış demektir. insanlarla frekans uyuşmazlığı, onların tüm zamanını harcadığı şeylerin kişiye salak ve ahmakça gelmesi, tüm bu sebeplerden ötürü kişinin ama kendi isteğiyle ama diğer insanlar tarafından yalnız bırakılması tüm bu sendromu ortaya çıkarır. onlar gibi olmak ya da olmamak arasında gidip gelen insan; ya onlar gibi olup, uyuyacaktır ya da varlığının farkına varıp bu toplumsal örgünün dışına çıkacaktır. dışına çıktığında diğer insanlar tarafından marjinal, anlamsız, ''neyin kafasında bu'' olarak görülmesinin yanı sıra kendisi de diğer insanları gerizekalı, boşa zaman geçiren canlılar olarak tanımlayacaktır.

  yine modern dünyanın empoze ettiği ve asimilasyona uğrattığı değerlerin kaybolduğunu fark etmesi, metafetişizm ile birlikte insanların lüks arayışları içine girdiğini görmesi onu insanlardan uzaklaştıracaktır. eğer yeni dünya düzeninin dayattığı şeylere sahip değilse, o uzaklaşmadan zaten insanlar ondan uzaklaşacaktır. insanların eğlendiği, zaman geçirdiği araç, mekan ve toplumsal alanların onda hiç bir etki yaratmaması, ona çekici gelmiyor olması tüm bu melankoliyi biraz daha derinleştirecektir. insanların sırf eğlenmek adına gittiği ve eğlendiğini düşündüğü yerlerden geçerken gram haz duymayan kişi yaşadığı şehire de yabancılaşacaktır. tüm bunların birleşmesi ise bir melankolinin başlamasına neden olacaktır.
  1 ... alkolik oldum
 • internetten tanışılan kişiyle görüşmek

  15.
  aslında çok yadırganmamalı. birisiyle okulda tanışırsın, iş yerinde tanışırsın, arkadaş ortamında tanışırsın. tüm bunların hepsinde de o insanı tanımazsın, hakkında fikir sahibi değilsindir. zamanla nasıl birisi olduğunu anlarsın. internette tanıştığın ile ne fark var? onu da diğerleri gibi tanımazsın, zamanla fikir sahibi olacaksındır. yani ilginç, marjinal bir şey gibi görmeye gerek yok. hele ki büyük şehirlerin melankolisi, yalnızlığı falan diye bir girersem olaya gece gece felsefe yaparız burada.

  en büyük sorun insanların neden buluştuğu değil, neden internetten tanıştıklarıdır. burada da büyük şehirlerin melankolisi başlar. ona da bir sonraki sayıda değiniriz artık.
  3 ... alkolik oldum
 • akp nin kürdistan ı arkasına alması

  1.
  (bkz: geldikleri gibi giderler)
  2 -1 ... alkolik oldum
 • ileride 2013 dizisi yapılsa işlenecek konular

  1.
  ileride seksenler, doksanlar gibi dizilerin ardından 2010'lar, 2013'ler gibi diziler yapılsa işlenecek konulardır. örneğin;

  - rol icabı her eylemde polislerin biber gazı kullanma görüntüleri işlenir,

  - muhalif yazanlar cezaevlerine atılabilir,

  - akşam içki yasağı olduğu için karakterler içki içemeyebilir,

  - memur falan olabilmek için malum dershanelere kayıt yaptırılabilir.
  ... alkolik oldum
 • yeni şeyler getiriyorum